Kulisy meczu pozwolą odtworzyć nie tylko same bramki, ale również niezapomniane reakcje kibiców oraz najważniejsze akcje. Dzięki West Ham TV, możemy zobaczyć ujęcia, które mogły umknąć podczas oglądania meczu na żywo.

Zapraszamy na kulisy sobotniego pojedynku, pomiędzy West Hamem United, a Fulham który zakończył się remisem 1:1 – Danny Ings zdobył bramkę wyrównującą w doliczonym czasie gry, przerywając tym samym dominację gospodarzy, którzy prowadzili od pierwszej połowy za sprawą Raúla Jiméneza.

2700 fanów drużyny Młotów, z entuzjazmem przyjęło późną interwencję Ingsa, a atmosfera na Craven Cottage, dzięki temu trafieniu, była niezapomniana.

To dla mnie wyjątkowy gol – potwierdził Ings. Tak ciężko pracowałem na takie chwile, więc cieszę się, że mogę wejść i pomóc drużynie. Byłem bliski wyrównania także przeciwko Aston Villi, kiedy wszedłem w meczu inaugurującym sezon, więc kiedy zobaczyłem piłkę w siatce w siatce, byłem bardzo podekscytowany.

Próbowałem po prostu coś zrobić w polu karnym i kiedy zobaczyłem, że piłka leci w moim kierunku, nie miałem w głowie nic innego, jak tylko pomyśleć „muszę oddać strzał”. Miałem szczęście, że futbolówka wpadła do bramki i mogłem świętować z kibicami.

Gole w ostatniej minucie są wyjątkowe, a to był trudny mecz. Fulham to dobra drużyna, więc możemy wiele wyciągnąć z dzisiejszego dnia – dodał strzelec Młotów.