Ekspert Sky Sports jest oszołomiony asem West Hamu – Jamesem Wardem-Prowse’m. David Moyes także powiedział po meczu, że „światowej klasy” stałe fragmenty gry Anglika, były głównym czynnikiem decydującym o zwycięstwie jego zespołu nad Nottingham Forest 3:2.

Don Goodman (Ekspert Sky Sports) był pod wrażeniem „niesamowitej” zmiany sytuacji na boisku, w wyniku której West Ham wyrównał z Nottingham Forest i zadał „decydujący cios” gościom w drodze po zwycięstwo. Bramka padła zaledwie 123 sekundy po tym, jak Anthony Elanga wyprowadził Forest na prowadzenie. Goodman był zdumiony, że radość Szweda trwała dłużej, niż West Ham potrzebował czasu na odrobienia straty.

Bilans asyst Jamesa Warda-Prowse’a jest niewiarygodny

Gdybym był na jego miejscu, prawdopodobnie byłbym trochę zirytowany, że chłopaki nie zdobyli więcej bramek po moich podaniach. Jestem z niego naprawdę zadowolony. Jego podania są na światowym poziomie, a dzisiaj zrobiliśmy wystarczająco dużo, aby zdobyć gole – powiedział po meczu Moyes.

Dla Jamesa Warda-Prowse’a i Tomáša Součka zwycięstwo nad Nottingham było zasługą wytrwałości. Souček także nie szczędził słów pochwały swojemu koledze

Jest perfekcyjny w stałych fragmentach gry i swoich podaniach. Cały czas gra niesamowitymi piłkami. Wszyscy są podekscytowani i mówią: „No dalej, James”. To dla nas świetne rozwiązanie, ponieważ mamy w składzie wysokich chłopaków i jest idealnie, gdy otrzymujemy tak fantastyczne podania. Dziękuję James! – powiedział Czech.

Każde zwycięstwo, które odnosimy, jest ważne. Naprawdę trudno jest wygrać w Premier League, a także bardzo trudno jest wygrać, gdy wychodzi się z europejskiego meczu. W międzyczasie zmierzyliśmy się z Arsenalem w pucharze i ten również wygraliśmy. Staramy się zwyciężać wszystkie spotkania, jakie tylko możemy. Nikt nie jest w stanie triumfować we wszystkich rozgrywkach przez cały czas, nawet duże drużyny – podsumował menadżer, który dzisiaj zanotował 100 zwycięstwo z West Hamem United.

Gratulujemy !!!