W nowej Lidze Typerów nieco zmieniliśmy zasady punktowania. Nadal jednak idea zabawy jest taka sama. Kto typuje najbardziej precyzyjnie – wygrywa.

Rejestracja

Aby dołączyć do Ligi Typerów wystarczy założyć konto w serwisie whufc.pl. Można to zrobić pod tym linkiem. W formularzu należy wpisać swoją nazwę użytkownika, adres e-mail oraz wybrać ligę, którą chcemy typować. W tym momencie dostępna jest wyłącznie Premier League.

Po kliknięciu w “Zarejestruj się”, na podany adres e-mail dostaniemy potwierdzenie. Później nic już nie stoi na przeszkodzie, aby zalogować się i zacząć zabawę.

Uwaga. Loginy i hasła wykorzystywane w starych edycjach Ligi Typerów nie zadziałają. Koniecznie jest zarejestrowanie się od nowa.

Typowanie

Podobnie jak rejestracja jest dziecinnie proste. W zakładce z typami, wypełniamy pola i klikamy “Zapisz”. Typowanie danego meczu jest oczywiście możliwe przed jego rozpoczęciem. W trakcie spotkania moduł typowania jest nieaktywny.

Punktacja

Zmieniliśmy nieco zasady punktacji. W tym roku punkty rozkładają się następująco:

Punkty
Trafienie rezultatu [fp-totopoints]
Trafienie dokładnego wyniku [fp-fullpoints]
Bonus za różnicę bramek [fp-diffpoints]
Pytania bonusowe Co jakiś czas do typów będziemy dorzucać pytania bonusowe, za które będzie można zdobyć dodatkowe punkty

Jeśli kilku użytkowników będzie miało taką samą liczbę punktów, o miejscu w rankingu zdecydują:

  1. liczba trafionych dokładnych wyników;
  2. liczba trafionych rezultatów;
  3. liczba poprawnych odpowiedzi na pytania bonusowe.

Nagrody

W tym roku główną nagrodą jest koszulka meczowa WEst Ham United z sezonu 2015/16. Zwycięzca będzie mógł wybrać rozmiar oraz wariant (domowy lub wyjazdowy). O pozostałych nagrodach poinformujemy niebawem.

Wszelkie pytania odnośnie Ligi Typerów prosimy kierować na adres westhampoland@gmail.com