Raport z wypożyczeń

Kolejny piłkarski tydzień za nami, więc czas zobaczyć jak poradzili sobie piłkarze West Hamu, przebywający obecnie na wypożyczeniach w innych klubach.

Martin Samuelsen w wygranym spotkaniu z Doncaster Rovers (2:1) pojawił się na placu gry w 71 minucie przy stanie 1:1.

Zarówno Reece Burke jak i Josh Cullen pojawili się w pierwszym składzie Bradford City w meczu z Wigan (0:1). Utalentowany defensor rozegrał pełne 90 minut, natomiast Irlandczyk został zmieniony sześć minut przed końcem potyczki.

Leo Chambers (Colchester United) rozegrał pełne 90 minut w przegranym starciu z Walsall (1:2). Inny z zawodników Elliot Lee opuścił plac gry w 74 minucie spotkania.

Diego Poyet (Charlton Athletic) przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych. The Addicks przegrali na wyjeździe z Sheffield Wednesday 3:0.

Kyle Knoyle (Dundee United) mecz derbowy z Dundee (2:2) obejrzał z ławki rezerwowych.