Raport z wypożyczeń

Kolejny piłkarski tydzień za nami, a więc czas sprawdzić jak radzili sobie piłkarze West Ham United na wypożyczeniach w innych klubach.

Enner Valencia strzelił gola w meczu Evertonu na wyjeździe z Tottenhamem (2:3). Ekwadorczyk pojawił się na placu gry w 81 minucie, a do siatki trafił w doliczonym czasie. O golu 27-latka pisaliśmy wczoraj. Tutaj można zobaczyć to trafienie.

Josh Cullen (Bradford City) rozegrał pełne 90 minut i został wybrany Piłkarzem Meczu z Peterborough United (1:0). Martin Samuelsen w barwach The Posh zagrał 16 minut.

Toni Martinez (Oxford United) grał przez 90 minut w przegranym 0:2 spotkaniu z Bristol Rovers. Hiszpan w 84 minucie został ukarany żółtą kartką.

George Dobson (Walsall) przesiedział cały mecz z Oldham Athletic na ławce rezerwowych.

Sam Ford strzelił gola w wygranym 2:0 meczu Bishop’s Stortford z St.Albans City.

Sam Howes (Hampton & Richmond) został wybrany piłkarzem meczu z Maidenhead United. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Oto jedna z interwencji Howesa w tym meczu.