Raport z wypożyczeń

Kolejny piłkarski weekend za nami, a więc czas zobaczyć jak radzili sobie piłkarze Młotów na wypożyczeniach w innych klubach.

Jaanai Gordon (na zdjęciu) strzelił swoją pierwszą bramkę dla Newport County w meczu z Cheltenham Town. Napastnik wszedł na boisko w 68 minucie gry i w doliczonym czasie wyrównał stan gry na 1:1.

Gol Gordona od 1:33 filmiku.

Toni Martinez (Oxford City) grał przez 80 minut w wygranym 2:1 meczu ze Swindon Town.

Josh Cullen również rozegrał 80 minut w zremisowanym 2:2 meczu Bradford City z Gillingham. Irlandczyk po raz kolejny został wybrany piłkarzem meczu przez fanów The Bantams.

Martin Samuelsen (Peterborough United) pojawił się na placu gry w 86 minucie wygranego 3:0 meczu z Port Vale.

George Dobson wszedł na boisko w 79 minucie spotkania z Northampton (2:1)

Sam Howes zagrał pełne 90 minut w meczu Hampton & Richmond przeciwko Eastbourne Borough (2:2).

Reece Oxford przesiedział cały mecz Reading z Ipswich Town na ławce rezerwowych (2:2).