Raport z wypożyczeń

Kolejny piłkarski tydzień za nami, a więc czas zobaczyć jak radzili sobie piłkarze West Hamu wypożyczeni do innych klubów.

Cardiff City – Wigan Athletic 0:1

Reece Burke: 90 minut

Ocena Whoscored: 7,3/10

Kyle Knoyle: 1 minuta

Ocena Whoscored: 6,0/10

Drużyna Wigan odniosła bardzo ważne zwycięstwo z rywalem, który również znajduje się w pobliżu strefy spadkowej. Obecnie The Latics zajmują 22 miejsce w tabeli z punktem straty do bezpiecznej pozycji. Burke rozegrał pełne 90 minut na pozycji prawego obrońcy. Kyle Knoyle pojawił się na placu gry w 95 minucie gry.

Blackburn Rovers – Wolverhampton 1:1

Stephen Hendrie: 19 minut

Ocena Whoscored: 6,4/10

Martin Samuelsen: cały mecz na ławce rezerwowych

Hendrie rozegrał swój pierwszy mecz w Championship od 20 sierpnia. Niestety znów całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Martin Samuelsen. Blackburn obecnie zajmuje przedostatnie 23 miejsce na zapleczu Premier League.

Wimbledon – Bradford City 2:3

Josh Cullen: 70 minut

Irlandzki pomocnik został zmieniony w 70 minucie gry, gdy The Bantams przegrywali 2:1. Ostatecznie udało się zespołowi Cullen wygrać to spotkanie. Obecnie Bradford City zajmuje trzecie miejsce w tabeli League One i mocno walczy o awans do Championship.

WalsallCoventry City 1:1

George Dobson – cały mecz na ławce rezerwowych

Lewis Page: 90 minut

W bratobójczym pojedynku dwóch Młotów padł remis, ale niestety tylko jeden zawodnik grał w tym spotkaniu. Od końca sierpnia Dobson rozegrał tylko osiem minut w barwach Walsall FC. Zupełnie na innym biegunie jest Page, który jest ważną postacią w barwach Coventry City. Już w tym sezonie młody lewy obrońca rozegrał 14 spotkań. W meczu z Walsall został ukarany żółtą kartką w 85 minucie. Walsall zajmuje obecnie 12 miejsce w tabeli, natomiast Coventry jest 18.

Fleetwood – Gillingham FC 2:1

Josh Pask: 10 minut

Młody defensor Młotów pojawił się na placu gry w 81 minucie. Dla Paska był to 10 występ w tym sezonie League One. Jego zespół plasuje się obecnie na 19 miejscu z punktem przewagi nad strefą spadkową.

Sonderjyske – Horsens 2:0

Doneil Henry: 7 minut

Nasz obrońca wyszedł w pierwszym składzie duńskiego klubu, ale z powodu kontuzji musiał opuścić plac gry już w 7 minucie spotkania. Jego zespół zajmuje obecnie 7 miejsce w Superlidze.

Piotrek Świtalski
Fanatyk wszystkiego co związane z West Ham United. piotrswitalski91@gmail.com