Raport z wypożyczeń

Kolejny piłkarski tydzień za nami, a więc czas sprawdzić jak radzili sobie gracze Młotów wypożyczeni do innych zespołów.

Stephen Hendrie (Southend United) zaliczył kapitalne 90 minut w spotkaniu z Coventry (3:0). Szkot w tym starciu popisał się dwoma asystami.

Reece Burke po wyleczeniu kontuzji wrócił do składu Bradford City i rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu z Port Vale (1:1).

Również Lewis Page rozegrał całe spotkanie w barwach Cambridge United. Jego zespół zremisował z Hartlepool United 1:1.

Martin Samuelsen (Peterborough United) wystąpił przez pełne 90 minut w przegranym spotkaniu z Gillingham 1:2.

Diego Poyet przesiedział całe spotkanie Charltonu na ławce rezerwowych. Zespół Urugwajczyka zremisował 1:1 z Blackburn Rovers.

Tim Brown (Chelmsford City) grał przez 90 minut w meczu z Whitehawk (4:3). W tym sezonie golkiper był już dwukrotnie wybierany zawodnikiem meczu.

Clarke Bogard oraz Ross Elsom (Tilbury) wystąpili w spotkaniu z Barkingside (3:0). Młody bramkarz grał przez 90 minut, natomiast Elsom został zmieniony w 73 minucie.

Sam Howes (na zdjęciu) wystąpił przez 90 minut w spotkaniu Wealdstone z Eastbourne Borough (0:3).