Kolejny piłkarski tydzień za nami, a więc czas zobaczyć jak radzili sobie piłkarze West Hamu wypożyczeni do innych klubów.

Everton – Middlesbrough 3:1

Enner Valencia: 24 minuty

Ocena Whoscored: 6.0/10

Ekwadorczyk zadebiutował w barwach The Toffees w 66 minucie gry, zmieniając Romelu Lukaku. Napastnik był ruchliwy i ciągle był pod grą. Generalnie niezły mecz Valencii.

Blackburn Rovers – Rotherham 4:2

Martin Samuelsen: 1 minuta

Stephen Hendrie: poza składem

Ocena Whoscored: 6.1/10

Norweg grał w tym spotkaniu tylko przez minutę. Dla Rovers była to pierwsza wygrana w tym sezonie Championship. Obecnie klub z Ewood Park zajmuje przedostatnie 23 miejsce w tabeli. Stephen Hendrie nie znalazł się w kadrze meczowej na to spotkanie

Bradford City – Bristol Rovers 1:1

Josh Cullen: 90 minut

Środkowy pomocnik Młotów wystąpił w tym starciu przez pełne 90 minut. Bradford City dominował w tym spotkaniu, jednak nie potrafił przechylić losów na swoją stronę. Zespół Cullena nadal jest niepokonany w League One i zajmuje dobre czwarte miejsce w ligowej tabeli.

Coventry City – Oldham Athletic 0:0

Lewis Page: 90 minut

Lewy obrońca grał przez całe spotkanie. Coventry zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli League One z pięcioma punktami na koncie.

Port Vale – Gillingham 2:1

Josh Pask: 90 minut

Młody defensor grał przez pełne 90 minut. Anglik bardzo dobrze spisywał się w obronie i głównie dzięki jego dobrej grze, Gillingham aż do 76 minuty prowadził 0:1. The Gills zajmuje po ośmiu kolejkach 13 miejsce w tabeli League One.

Wigan Athletic – Fulham 0:0

Reece Burke – poza kadrą

Kyle Knoyle – poza kadrą

Obaj młodzi piłkarze nie znaleźli się nawet na ławce rezerwowych The Latics.

Walsall – Bolton 1:0

George Dobson – cały mecz na ławce rezerwowych

Anglik nie pojawił się na placu gry. Jego zespół pokonał Bolton, pomimo tego, że od 16 minuty grał w dziesiątkę.

Motherwell – Hamilton 4:2

Luka Belić – poza kadrą

Serb ani razu jeszcze w tym sezonie nie znalazł się w kadrze meczowej szkockiego klubu.

Horsens – FC Kopenhaga 0:2

Doneil Henry – poza kadrą

Kanadyjczyk nie znalazł się w kadrze meczowej. Cały mecz w barwach Horsens na ławce rezerwowych przesiedział Polak Patryk Wolański.