Raport z wypożyczeń

Kolejny piłkarski tydzień za nami, a więc czas aby dowiedzieć się jak radzili sobie piłkarze Młotów na wypożyczeniach.

Josh Cullen (na zdjęciu) rozegrał pełne 90 minut w zremisowanym 1:1 spotkaniu Bradford City z Oldham Athletic. Utalentowany pomocnik w tym starciu wywalczył rzut karny, który na gola zamienił Billy Clarke.

Josh Pask (Gillingham FC) grał przez 39 minut w meczu z Shrewsbury Town (3:2) i został zmieniony z powodu kontuzji.

Lewy obrońca Lewis Page rozegrał 90 minut w spotkaniu Coventry City z Northampton.

George Dobson (Walsall FC) pojawił się na placu gry w 43 minucie spotkania z Bury (3:3) i grał do końca meczu.

Martin Samuelsen przesiedział cały mecz Blackburn z Fulham (0:1) na ławce rezerwowych. Stephen Hendrie nie znalazł się w kadrze meczowej na to spotkanie.

Kyle Knoyle (Wigan Athletic) z powodu kontuzji nie grał w spotkaniu z QPR.