Raport z wypożyczeń

Kolejny piłkarski weekend za nami, a więc czas sprawdzić jak radzili sobie piłkarze West Hamu wypożyczeni do innych klubów. Zapraszamy na najnowszy raport z wypożyczeń.

Elliot Lee (Colchester United) wystąpił przez pełne 90 minut w starciu z Peterborough United (1:4). Młody Anglik w drugiej połowie trafił piłką w słupek. Inni gracze Młotów Leo Chambers oraz Martin Samuelsen obejrzeli to spotkanie z ławki rezerwowych.

Reece Burke oraz Josh Cullen (Bradford City) zagrali w pełnym wymiarze czasowym, w starciu z Shrewsbury Town (1:1). Dodatkowo Cullen został ukarany żółtą kartką.

Kyle Knoyle (Dundee United) rozegrał 120 minut w spotkaniu półfinałowym Pucharu Szkocji z Hibernianem. Gracze Dundee United zostali wyeliminowani w rzutach karnych.

Jaanai Gordon (Sligo Rovers) pojawił się na placu gry w 87 minucie, przegranego meczu z Dundalk 0:1.

Sam Westley (VVV Venlo) wygrany mecz z Fortuna Sittard (4:1) obejrzał z ławki rezerwowych.