Raport medyczny – Stijn Vandenbroucke

Dobre wiadomości dla kibiców West Hamu, przedstawił w swoim raporcie medycznym Stijn Vandenbroucke. Szef sztabu medycznego klubu opiekuje się kontuzjowanymi zawodnikami, a teraz pod jego opiekę dołączył nowy nabytek Alex Song.

Alex Song przeszedł w czerwcu operację kostki i pracuję bardzo ciężko nad powrotem na boisko. Klub ma nadzieję, że piłkarz będzie bardzo szybko do dyspozycji menedżera.

Andy Carroll trenuję na pełnych obrotach z resztą drużyny i przygotowuję się do powrotu do gry. Największą pracę podczas rehabilitacji napastnika wykonał trener fitness, Eamon Swift który pracował indywidualnie z Anglikiem. Prawdopodobnie 26-latek zasiądzie na ławce rezerwowych w spotkaniu z Newcastle United.

Enner Valencia ma się dobrze i ostatnio dostawał zastrzyki z osoczem bogatopłytkowym (PRP), aby ustabilizować staw w nodze. Jego rehabilitacja porusza się w dobrym kierunku. Ekwadorczyk pracuje dwa razy dziennie.

Joey O’Brien ciężko pracuje podczas rehabilitacji kontuzjowanej łydki i prawdopodobnie niebawem powróci do treningów z zespołem.