Raport medyczny – Stijn Vandenbroucke

Dobre wiadomości przekazał fanom w swoim najnowszym raporcie medycznym, szef sztabu Stijn Vandenbroucke. Zdaniem Belga, Slaven Bilic będzie miał do dyspozycji w najbliższym meczu z Newcastle Victora Mosesa.

Victor Moses jest już w pełnym treningu z zespołem, po sześciotygodniowej kontuzji mięśnia uda. Nigeryjczyk będzie dostępny w spotkaniu ze Srokami.

Cheikhou Kouyate i Mauro Zarate mają duże szansę by znaleźć się w kadrze na mecz z Newcastle United. Senegalczyk leczył ostatnio uraz pachwiny natomiast Argentyńczyk skarżył się na lekką kontuzję uda.

Dimitri Payet rozegrał 80 minut w spotkaniu z Bournemouth i opuścił boisko ze skurczami. Jego ciało nie jest jeszcze gotowe do rozegrania pełnych 90 minut, ale będzie lepiej z każdym spotkaniem.

Andy Carroll doznał w ostatnim meczu kontuzji uda i w czwartek uda się na szczegółowe badania, po których będzie znana skala problemu Anglika. Jeśli będzie to uraz pierwszego stopnia to piłkarz będzie pauzował około 10 dni, jeśli drugiego stopnia to wtedy jego rozbrat z piłką potrwa od czterech do sześciu tygodni.

West Ham Poland

FREE
VIEW