Raport medyczny – Stijn Vandenbroucke

Świetne wiadomości przekazał fanom Stijn Vandenbroucke w najnowszym raporcie medycznym. Do gry w meczu z Liverpoolem wraca już gwiazdor Młotów Dimitri Payet i prawdopodobnie pojawi się na boisku w drugiej połowie. 

Po pierwsze Belg nie krył zadowolenia ze zwycięstwa nad Southampton (2:1), Po drugie Vandenbroucke był szczęśliwy z powrotu na boisko Manuela Lanziniego oraz Andy’ego Carrolla i z gry Jamesa Tomkinsa po kontuzji oka. I po trzecie nie ma w klubie nowych urazów.

Zespół medyczny w klubie w ostatnim czasie zrobił wiele dobrego dla zawodników. Normalnie uraz Dimitriego Payeta leczy się od 10 do 12 tygodni, a zawodnik jest już w treningu po siedmiu i pół tygodnia. Taka sama sytuacja występuje u Manuela Lanziniego. Kontuzja Argentyńczyka powinna leczyć się od czterech do sześciu tygodni, a pomocnik jest już zdrowy po trzy i pół tygodnia.

Dimitri Payet uzyskał już pełną sprawność po kontuzji kostki i trenuje już z zespołem. Dimi będzie gotowy by wystąpić w spotkaniu z Liverpoolem. Również Aaron Cresswell i Nikica Jelavić mają duże szanse by zagrać w starciu z The Reds.

Victor Moses i Winston Reid jeszcze w tym tygodniu dołączą do zespołu. Będą współpracować z trenerem fitness by jak najszybciej wrócić na boisko.

Diafra Sakho wróci na Rush Green w czwartek i rozpocznie kolejny etap swojej rehabilitacji.

West Ham Poland

FREE
VIEW