Raport medyczny – Stijn Vandenbroucke

Stijn Vandenbroucke opublikował na oficjalnej stronie klubu, najnowszy raport medyczny. Belg jest zachwycony z szybkiego powrotu na boisko Ennera Valencii i ma nadzieję, że reszta piłkarzy kontuzjowanych również szybko wróci do składu.

Enner Valencia wrócił do pełnej sprawności i ma się bardzo dobrze. Swój pierwszy trening z drużyną po urazie miał w poprzedni czwartek i zagrał w meczu przeciwko Stoke City.

Dimitri Payet wrócił do pracy po okresie odpoczynku i rozpoczął aktywną rehabilitację. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Dimi ciężko pracuję i zaczął już nawet biegać. On będzie z powrotem w grze z zespołem za kilka tygodni.

Manuel Lanzini doznał znaczącego urazu mięśnia. Argentyńczyk zrobił już spore postępy i czuje się o wiele lepiej. W poniedziałek przejdzie badania, po których trenerzy podejmą decyzję o powrocie na boisko pomocnika. Klub ma nadzieję, że Lanzini rozegra kluczową rolę w zespole w okresie Bożego Narodzenia.

Victor Moses i Winston Reid obaj piłkarze doznali urazów ścięgna podkolanowego i już rozpoczęli rehabilitację. Oboje są na dobrej drodze aby wrócić na boisko w okresie 4-6 tygodni od momentu doznania urazu.

Diafra Sakho przeszedł operację w sobotę, która przebiegła bardzo dobrze. Po czterech tygodnia zawodnik będzie mógł przyspieszyć rehabilitację i wtedy trenerzy podejmą decyzję o ewentualnej dacie powrotu. Senegalczyk jest obecnie w okresie unieruchomienia kontuzjowanej nogi.

West Ham Poland

FREE
VIEW