Raport medyczny – Stijn Vandenbroucke

Szef sztabu medycznego West Hamu, Stijn Vandenbroucke opublikował najnowszy raport medyczny. Niestety w ostatnim czasie urazów doznali Dimitri Payet i Enner Valencia. 

Dimitri Payet przeszedł szczegółowe badania w niedzielę. W poniedziałek obejrzał go specjalista i zdiagnozował u Francuza uraz lewej kostki, który wykluczy go z gry na trzy miesiące. W następny poniedziałek Payet ponownie spotka się ze specjalistą i wtedy dowiemy się czy były gracz OSC Lille będzie musiał przejść operację. Jednak to nie zmienia faktu, że pomocnik będzie pauzował do lutego.

Enner Valencia również doznał urazu w sobotnim meczu z Evertonem. Ekwadorczyk w najbliższym czasie będzie leczył kontuzję prawej kostki. W poniedziałek piłkarz spotka się ze specjalistą i wtedy poznamy diagnozę.

Alex Song rozegrał 70 minut w środowym sparingu z Crystal Palace. Dla Kameruńczyka będzie to pierwszy mecz od pół roku. Gracz nie narzekał na nic i teraz będzie już dostępny do gry w meczach ligowych.

Winston Reid wystąpił z Evertonem przez 90 minut i po ostatniej kontuzji nie ma już śladu. Teraz Nowozelandczyk będzie odpoczywał kilka dni i ponownie zagra w spotkaniu z Tottenhamem.

Diafra Sakho trenuje w tym tygodniu i wszyscy w klubie są pewni, że piłkarz wystąpi w spotkaniu z Tottenhamem.

Pedro Obiang nadal przechodzi rehabilitację kontuzjowanego mięśnia czworogłowego.

Pracownicy klubu obecnie przygotowują młodego Reece’a Oxforda do realiów Premier League. On jest wielkim talentem i Vandenbroucke oraz Slaven Bilić są odpowiedzialni za rozwój tego piłkarza. Obecnie piłkarz przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Anglii do lat 19.