Raport medyczny – Stijn Vandenbroucke

W najnowszym raporcie medycznym, szef sztabu Stijn Vandenbroucke wypowiedział się na temat kontuzjowanych piłkarzy. Belg przekazał kilka pozytywnym wiadomości, jak i niestety negatywnych.

Diafra Sakho i Pedro Obiang na treningu przed meczem z Watfordem doznali urazów mięśnia czworogłowego uda i ich występ z Evertonem stoi pod dużym znakiem zapytania.

Winston Reid trenuje z drużyną od dwóch tygodni i jest coraz silniejszy z każdym dniem. Trenuje na pełnych obrotach i dodatkowo jest wzmocniony zwycięstwem Nowozelandczyków w Pucharze Świata w Rugby.

Alex Song i Doneil Henry powrócili do treningów pod koniec ubiegłego tygodnia. Kameruńczyk prawdopodobnie znajdzie się na ławce rezerwowych w spotkaniu z The Toffees.

West Ham United był jednym z ośmiu klubów, które pojawiły się ostatnio w University College w Londynie w celu badania jamy ustnej. Zła higiena, jedzenie i picie niewłaściwych pokarmów, może powodować bolesne problemy oraz wpływ na wydajność zawodników. W związku z tym klub aktywnie wprowadza badania dla graczy, by uniknąć tych problemów.