Raport medyczny

Szef sztabu medycznego West Hamu Stijn Vandenbroucke opublikował najnowszy raport o kontuzjach. 

Andre Ayew pojawił się na boisku jako rezerwowy w starciu Pucharu Ligi z Chelsea. Ten mecz był bardzo intensywny i fizyczny, ale Ghańczyk dał sobie radę. Andre spędził trochę czasu we Francji, gdzie przechodził rehabilitację. Klub ściśle monitorował jego poczynania. Bardzo chwalimy sobie współpracę z Olympique Marsylia. Zawodnik teraz będzie trenował na sto procent by wkrótce wywalczyć miejsce w pierwszym składzie.

Kolejną pozytywną informacją jest powrót do gry Aarona Cresswella. Anglik czuje się bardzo dobrze i nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Stopniowo będzie pełnił coraz ważniejszą rolę w zespole.

Diafra Sakho trenował cały tydzień z zespołem U23. Senegalczyk jest w końcowej fazie planu treningowego przedsezonowego i dołączy do pierwszej drużyny w przyszłym tygodniu. Napastnik będzie trenował z zespołem przez kilka tygodni, zanim będzie stopniowo wprowadzany do meczów.

Arthur Masuaku robi bardzo duże postępy podczas rehabilitacji. Oczekuje się, że wróci do treningów w listopadzie.

Sam Byram dostał ostatnio od klubu kilka dni wolnego, ale wrócił już do zajęć i trenuje ciężko na siłowni w Rush Green. Musi minąć trochę czasu zanim Anglik będzie dostępny do gry.

Andy Carroll i Gokhan Tore kontynuują swoją rehabilitację w Rush Green.

West Ham Poland

FREE
VIEW