Raport medyczny

Szef sztabu medycznego w klubie Stijn Vandenbroucke opublikował najnowszy raport o stanie zdrowia kontuzjowanych piłkarzy. 

Aaron Cresswell, Havard Nordtveit i Jonathan Calleri wrócili już do treningów z zespołem. Aaron od dłuższego czasu leczył uraz kolana, natomiast Havard i Jonathan mieli lekkie kontuzje.

Rehabilitacja Arthura Masuaku przebiega bardzo dobrze. Na początku przyszłego tygodnia zostanie ściągnięta orteza z nogi Francuza, po czym piłkarz wjedzie w kolejny etap rehabilitacji.

Niestety w ostatnim czasie urazów doznali Sam Byram i Gokhan Tore.

Sam poważnie uszkodził ścięgno podkolanowe podczas meczu z Middlesbrough. Spotkał się ze specjalistą i w sobotę przeszedł operację, by zmniejszyć ryzyko odnowienia się urazu. Anglik wróci do gry tak szybko jak to możliwe.

Gokhan doznał kontuzji mięśnia czworogłowego podczas treningu. Jego powrót do gry planowany jest za 4-6 tygodni.

Andre Ayew kontynuuje rehabilitację uda. Piłkarz wraca już na boisko i będzie przechodził mini pre-season by jak najszybciej odzyskać sprawność pozwalającą mu na powrót do gry.

Diafra Sakho również jest w trakcie pre-seasonu. Ciężko pracuje nad kondycją, by wkrótce dołączyć do pierwszego zespołu.

Andy Carroll pracuje bardzo ciężko na siłowni i robi wielkie postępy. Przed Andy’m jeszcze kilka etapów, zanim będzie mógł wziąć udział w treningu pierwszego zespołu.

West Ham Poland

FREE
VIEW