Raport medyczny

Szef sztabu medycznego w klubie Stijn Vandenbroucke opublikował najnowszy raport o kontuzjach. Mamy dla Was wiele dobrych wiadomości.

Aaron Cresswell wznowił treningi w środę z zespołem U23. Anglik był obserwowany przez trenera fitness Eamona Swifta. Nasz obrońca w piątek weźmie udział w kolejnej sesji treningowej z zespołem Development Squad. Do pierwszej drużyny dołączy w przyszłym tygodniu.

Arthur Masuaku doznał urazu kolana podczas meczu EFL Cup z Accrington Stanley. Francuz ma kontuzję więzadła przyśrodkowego w lewym kolanie. On nosi teraz specjalną ortezę na kolanie i będzie obserwowany przez dwa tygodnie przez lekarzy klubowych. Gdy stan zdrowia byłego gracza Olympiakosu się poprawi to medycy wprowadzą piłkarza w kolejny etap rehabilitacji. Pierwsze ćwiczenia piłkarz rozpoczął w środę w Rush Green. Masuaku doznał również lekkiego złamania kości w ręce, podczas starcia na The Hawthorns z WBA. W meczu Pucharu Ligi 22-latek grał z urazem i w czwartek przejdzie zabieg operacyjny.

Andre Ayew jest obecnie we Francji gdzie przechodzi rehabilitację w Marsylii. Do Rush Green powróci w weekend. Ghańczyk pracuje bardzo ciężko i jest gotowy do kolejnego etapu powrotu na murawę. Andre będzie pracował nad swoją kondycją podczas najbliższych tygodni, zanim wznowi treningi z drużyną U23.

Powrót na boisko Diafry Sakho przebiega bardzo dobrze. Piłkarz w tym tygodniu pracował z piłką. Uraz pleców dokucza graczowi już tylko w malutkim stopniu. Senegalczyk ciężko pracuje i już widzi światełko w tunelu.

Havard Nordtveit ma mały uraz i pojawił się w środę w Spire Roding Hospital. Norweg będzie niedostępny dla Slavena Bilicia przez tydzień. Wróci do treningów w połowie przyszłego tygodnia.

Andy Carroll ciężko pracuje podczas rehabilitacji, by jak najwcześniej wrócić do gry.

West Ham Poland

FREE
VIEW