Raport medyczny

Szef sztabu medycznego Stijn Vandenbroucke opublikował najnowszy raport o kontuzjach. Najważniejszą informacja to taka, że żaden z piłkarzy nie doznał w tym tygodniu urazu. 

Mark Noble był jedyną nową twarzą w gabinecie zabiegowym, ale on będzie gotowy na spotkanie z West Bromem. Nasz kapitan ma osiem szwów na ręce, po tym jak zawodnik Watfordu nadepnął go na dłoń w sobotę. Anglik czuł ból i pełen dykomfort, ale mężnie dokończył to spotkanie. Pomocnik miał jeden dzień wolnego w tym tygodniu i wrócił do treningów ze specjalnym usztywniaczem na nadgarstek.

Rehabilitacje Aarona Cresswella i Andre Ayew przebiegają bardzo dobrze i obaj gracze zaczęli biegać w tym tygodniu. Ich powrót na boisko planowany jest na drugą połowę października.

Andy Carroll miał dobry tydzień, podczas którego zrobił wielkie postępy. To już czwarty tydzień od kiedy gracz doznał urazu w spotkaniu z Astrą Giurgiu. On ciężko pracuję, ale jeszcze minie trochę czasu, zanim gracz będzie gotowy do treningów.

Diafra Sakho również robi postępy. Ostatnio Senegalczyk biegał po schodach na London Stadium w celu zbudowania swojej kondycji. Teraz jest gotowy do przejścia do kolejnego etapu, zwiększając swój trening.

West Ham Poland

FREE
VIEW