Raport medyczny

Szef sztabu medycznego w klubie Stijn Vandenbroucke opublikował najnowszy raport medyczny. Obecnie w klubie jest czterech kontuzjowanych zawodników. Spora część piłkarzy jest już zdrowa i gotowa do rywalizacji.

Do klubu wrócili już wszyscy piłkarze, którzy brali udział w zgrupowaniach reprezentacyjnych. Na szczęście żaden z graczy nie doznał urazu. Oczywiście kilku piłkarzy wróciło lekko poobijanych, ale będą gotowi do meczu z Watfordem.

W czwartek zespół trenował już w pełnym możliwym składzie po tym jak ze zgrupowań wrócili: Dimitri Payet, Havard Nordtveit, Darren Randolph, James Collins, Gokhan Tore, Reece Oxford, Cheikhou Kouyate oraz Angelo Ogbonna. Pozostali gracze wrócili do klubu już wcześniej.

Sofiane Feghouli ukończył rehabilitację uda i przez cały tydzień trenował z zespołem. Algierczyk będzie dostępny do meczu z Watfordem.

Obecnie w klubie jest czterech piłkarzy kontuzjowanych. Są to: Andre Ayew, Aaron Cresswell, Andy Carroll oraz Diafra Sakho.

Cresswell robi postępy w rehabilitacji. Pracuje zgodnie z systemem i ćwiczy dwa razy dziennie z fizjoterapeutą Dominiciem Roganem. Obrońca wróci do zespołu w październiku.

Ayew również ciężko pracuje dwa razy dziennie: rano i wieczorem. On jest zmotywowany, by jak najszybciej wrócić do gry. Zrobił wielkie postępy, ale rzeczywistość jest taka, że potrzeba czasu, aby wrócił do pełnej sprawności.

Carroll i Sakho również robią postępy, ale jest zbyt wcześnie by określić ramy czasowe ich powrotu do pierwszego zespołu. W przyszłym tygodniu powinniśmy znać prawdopodobne daty ich powrotów.

West Ham Poland

FREE
VIEW