Raport medyczny

Szef sztabu medycznego w klubie Stijn Vandenbroucke opublikował najnowszy raport o kontuzjach w klubie. 

Manuel Lanzini i Dimitri Payet trenowali z zespołem od poniedziałku. I bardzo szybko będą mogli wrócić do gry.

Aaron Cresswell bardzo ciężko pracuje na rehabilitacji z Dominiciem Roganem dwa razy dziennie. Anglik zaczął już normalnie chodzić i sztab medyczny będzie koncentrował się teraz na poprawie mobilności, stabilności oraz siły w kolanie.

Andre Ayew doznał rzadkiego ale poważnego urazu w meczu z Chelsea. Zajmie trochę czasu zanim gracz wróci do sprawności. Uraz Ghańczyka nie potrzebuje operacji i piłkarz ćwiczy teraz dwa razy dziennie. Lekarze nie mogą określić jeszcze ile czasu minie do powrotu gracza na boisko, ale wszystko wskazuje na to, że będzie to w grudniu.

Andy Carroll doznał urazu kolana podczas meczu w Rumunii. Piłkarz pracował bardzo ciężko podczas okresu przygotowawczego, ale niestety po faulu rywala ucierpiało kolano. Rosły napastnik wróci do gry za 4-6 tygodni.

Sofiane Feghouli doznał kontuzji w meczu towarzyskim z Juventusem. Do gry Algierczyk wróci po przerwie na mecze reprezentacji, kiedy to West Ham zmierzy się z Watfordem. Z powodu urazu skrzydłowy nie pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Algierii.

West Ham Poland

FREE
VIEW