Raport medyczny

Szef sztabu medycznego w klubie Stijn Vandenbroucke opublikował najnowszy raport o stanie zdrowia zawodników. 

Arthur Masuaku i Andre Ayew są zdrowi i gotowi do pracy. Gracze dołączyli do West Hamu po okresie przygotowawczym w swoim byłych klubach. Ich sprawność fizyczna jest bardzo podobna do reszty piłkarzy Młotów.

Manuel Lanzini doznał urazu w trakcie meczu towarzyskiego z Kolumbią. Przez cztery tygodnie gracz poruszał się z ortezą na nodze. Teraz Argentyńczyk nie potrzebuje już ortezy i jego rehabilitacja wchodzi w następny etap.

Uraz Aarona Cresswella nie wymaga operacji i gracz robi wielkie postępy. Przez kilka tygodni gracz poruszał się o kulach. Teraz Anglik będzie chodził w specjalnej ortezie do niedzieli, a następnie lekarze zdecydują w jaki sposób dalej będzie przebiegać leczenie zawodnika.

Gokhan Tore doznał kontuzji kolana podczas treningu w Słowenii, ale już wyleczył uraz i wrócił do treningów z zespołem. Prawdopodobnie będzie do dyspozycji Slavena Bilicia w meczu z Chelsea.

Diafra Sakho trenuje indywidualnie z trenerem fitness i ciężko pracuje by jak najszybciej dojść do takiej sprawności, która umożliwiałaby mu pracę z resztą drużyny.

Darren Randolph, Cheikhou Kouyate i Pedro Obiang odnieśli drobne urazy podczas meczu rewanżowego z NK Domżale. Medycy nie chcieli ryzykować pogłębienia się urazów i gracze nie byli zaangażowani w mecz z Juventusem. Wszyscy w środę trenowali już na pełnych obrotach z zespołem i będą gotowi na mecz z Chelsea.

West Ham Poland

FREE
VIEW