Raport Medyczny

Szef sztabu medycznego West Hamu Stijn Vandenbroucke opublikował najnowszy raport medyczny na łamach oficjalnej witryny klubowej.

Mark Noble opuści najbliższy ligowy mecz przeciwko Leicester City. Na jednym z wcześniejszych treningów nasz kapitan doznał niegroźnego stłuczenia, jednak przeszedł on odpowiednie testy i był gotowy na mecz z Chelsea. Dał wtedy z siebie wszystko. Po kilku dniach regeneracji wystąpił on przeciwko Bournemouth. Niestety, podczas meczu z Wisienkami doznał ponownego stłuczenia w tym samym miejscu, gdzie poprzednio. W obawie przed ryzykiem pogłębienia urazu, sztab szkoleniowy zadecydował, że Noble nie wystąpi w meczu przeciwko Lisom.

Angelo Ogbonna sukcesywnie przechodzi okres rehabilitacji po udanej operacji kolana. Obrońca zaczął już biegać w ośrodku Rush Green w zeszły czwartek. Włoch wciąż potrzebuje czasu na powrót do pełnej sprawności. Wszystko idzie zgodnie z planem, a sztab medyczny jest zadowolony z jego postępów. Fizjoterapeuta Don Rogan, który prowadzi indywidualne zajęcia z Angelo uważa, że jest on bardzo profesjonalny i wytrwale wykonuje wszelkie ćwiczenia, zachowując przy tym pogodę ducha.

Diafra Sakho nabiera sił z każdym dniem i jest bliski powrotu do składu Młotów. Senegalczyk w przyszłym tygodniu ma wznowić treningi z zespołem U-23. Sztab medyczny ściśle współpracuje z Terrym Westleyem w kwestii bezpiecznego wprowadzania rekonwalescentów do zespołu młodzieżowego. Nasz napastnik spędzi dwa tygodnie z drużyną występującą w PL2, nim dołączy do kadry Slavena Bilicia.

Domingos Quina doznał skręcenia kostki i obecnie jest w pierwszej fazie rehabilitacji. Młody zawodnik ma usztywnioną nogę w specjalnym bucie terapeutycznym. We wtorek przejdzie on do kolejnego etapu leczenia.

West Ham Poland

FREE
VIEW