Raport medyczny

Szef sztabu medycznego West Hamu Stijn Vandenbroucke opublikował najnowszy raport o urazach piłkarzy. Obecnie tylko dwóch zawodników nie trenuje z zespołem są to Diafra Sakho i Angelo Ogbonna. 

Andy Carroll odniósł kontuzję na początku tego roku, ale dał radę zagrać m.in. z Middlesbrough czy Southampton. Jednak mecz z West Bromem był dla niego zbyt szybko. Obecnie Andy pracuje nad powrotem do zdrowia i ma być gotowy na mecz z Watfordem.

Aaron Cresswell nie trenował przez większość poprzedniego tygodnia z powodu kontuzji. Wrócił do treningów w piątek i był gotowy na sobotni mecz z WBA. Niestety podczas spotkania odnowił mu się uraz i grał tylko przez pierwszą połowę. Zobaczymy jakie postępy gracz będzie robił podczas następnych dni. Spodziewamy się, że Aaron będzie mógł zagrać z Watfordem.

Arthur Masuaku wraca do treningów z pierwszym zespołem po dziesięciu dniach pracy z zespołem U23.

Diafra Sakho zaczął biegać na początku tego tygodnia i kontynuuje rehabilitację po operacji kręgosłupa. Jednakże musi minąć trochę czasu zanim napastnik będzie gotowy do gry.

Håvard Nordtveit, Sam Byram i Alvaro Arbeloa są zdolni do gry i polecieli z drużyną do Dubaju, gdzie będą trenować z zespołem.

Angelo Ogbonna czuje się dobrze i nie musi poruszać się już o kulach. Włoch chodzi już normalnie po operacji kolana. W środę pojawił się na London Stadium i przechodził kolejny proces rehabilitacji.