Raport medyczny

Szef sztabu medycznego West Hamu opublikował najnowszy raport o kontuzjach piłkarzy. Belg przekazał fanom bardzo dobre wieści, ponieważ wielu piłkarzy już niedługo będzie dostępnych do gry.

James Collins, Diafra Sakho i Winston Reid są w pełnym treningu i powinni być gotowi do gry z Tottenhamem.

Collins przez uraz łydki nie pojechał na zgrupowanie kadry Walii. Reid również miał niewielki uraz, który wykluczył go z gry dla drużyny narodowej. Sakho od trzech tygodni trenuje z drużyną i jest coraz sprawniejszy i silniejszy z każdym treningiem.

Arthur Masuaku jest obecnie w pierwszym tygodniu treningów z zespołem U23 po rehabilitacji kolana. Francuz dołączy do zespołu w przyszłym tygodniu.

Andy Carroll również robi postępy i pracuje z drużyną występującą w Premier League 2. Podobnie jak Masuaku powinien dołączyć do zespołu po meczu z Tottenhamem.

Sam Byram po urazie ścięgna udowego pracuje na boisku treningowym. Rehabilitacja obrońcy przebiega bardzo dobrze. Nad Anglikiem czuwa fizjoterapeuta Dominic Rogan.

Reece Oxford wszedł w kolejną fazę rehabilitacji po urazie kolana. Młodemu graczowi usunięto ortezę z nogi i kończyna jest teraz w pełni obciążana. Już wkrótce 17-latek wejdzie w kolejną fazę rehabilitacji.

Gokhan Tore jest już w końcowej fazie swojej rehabilitacji. W przyszłym tygodniu dołączy do drużyny.

West Ham Poland

FREE
VIEW