Podsumowanie spotkań reprezentacyjnych

W ostatnich dniach na boiskach na całym świecie odbywały się spotkania reprezentacyjne. Wielu piłkarzy Młotów grało mecze w swoich drużynach narodowych. Sprawdźmy jak sobie poradzili.

Dimitri Payet grał przez 35 minut w zremisowanym 0:0 spotkaniu z Białorusią w Borysowie. Nasz pomocnik stworzył swoim kolegom 11 sytuacji do zdobycia gola. Co ciekawe sam Dimi wykreował więcej akcji niż cała drużyna Francji razem wzięta.

Darren Randolph grał przez pełne 90 minut w spotkaniu Irlandii z Serbią (2:2).

Declan Rice występował przez 90 minut w meczu reprezentacji Irlandii U19  z Austrią (3:1).

Zostajemy cały czas w Irlandii. Młoty Conor Coventry pomógł swojej reprezentacji U17 w zwycięstwie 2:0 nad Turcją.

James Collins rozegrał swój jubileuszowy 50 mecz w kadrze Walii. Popularny Ginge pojawił się na placu gry w 82 minucie meczu z Mołdawią.

James Collins

Angelo Ogbonna wszedł na boisko w 62 minucie spotkania reprezentacji Włoch z Izraelem (3:1).

Havard Nordtveit przebywał na boisku przez pełne 90 minut meczu Norwegii z Niemcami (0:3). Od 67 minuty piłkarz Młotów nosił opaskę kapitańską. Martin Samuelsen przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

Doneil Henry (Kanada) grał przez 90 minut w wygranym 3:1 spotkaniu z Salwadorem.

Reece Oxford grał przez pierwsze 45 minut meczu Anglii U19 z Brazylią (1:2)

Wypożyczony do Evertonu Enner Valencia wystąpił przez 90 minut w przegranym 1:2 spotkaniu Ekwadoru z Peru.

Edimilson Fernandes (Szwajcaria U21) grał przez 35 minut w zremisowanym 0:0 meczu z Bośnią i Hercegowiną.

Michail Antonio (Anglia), Adrian (Hiszpania) i Gokhan Tore (Turcja) obejrzeli spotkania swojej reprezentacji z ławki rezerwowych.