Podsumowanie spotkań reprezentacyjnych

Za nami przerwa na mecze reprezentacyjne. W ostatnich dniach kibice Młotów żyli przede wszystkim występami Dimitriego Payeta, Ennera Valencii czy Darrena Randolpha w drużynach narodowych. Zapraszamy na podsumowanie spotkań reprezentacyjnych z udziałem graczy West Hamu.

dimitri payet

Dimitri Payet wystąpił w dwóch spotkaniach reprezentacji Francji. W obydwu potyczkach spisał się doskonale. Przeciwko Holandii (3:2) Dimi grał pełne 90 minut i został wybrany najlepszym piłkarzem meczu. Kilka dni później w spotkaniu z Rosją, 29-latek wszedł na boisko w 62 minucie i już po niespełna dwóch minutach zdobył genialną bramkę z rzutu wolnego. Po analizie tego trafienia dowiedzieliśmy się, że Francuz strzelał z niespełna 37 METRÓW! Kilka minut przed zakończeniem spotkania gwiazdor Młotów zaliczył jeszcze asystę przy trafieniu Kingsleya Comana.

enner valencia

Enner Valencia również rozegrał dwa mecze dla swojej drużyny narodowej. W pierwszym spotkaniu z Paragwajem (2:2) napastnik The Hammers zdobył bramkę, która otworzyła wynik spotkania. We wtorkowy wieczór kadra La Tri zmierzyła się na wyjeździe z Kolumbią i uległa 1:3. 26-latek jednak był jednym z najlepszych graczy Ekwadoru.

darren randolph

Darren Randolph na przestrzeni kilku dni wystąpił w dwóch potyczkach towarzyskich Irlandczyków przed EURO 2016. W pierwszym meczu ze Szwajcarią (1:0) rozegrał pełne 90 minut. W drugim ze Słowacją (2:2) pojawił się w 16 minucie gry w miejsce kontuzjowanego Roba Elliotta. Szczególnie za mecz ze Słowakami, popularny Randy dostał bardzo dobre noty.

Victor Moses

Victor Moses wystąpił w dwumeczu reprezentacji Nigerii z Egiptem. W pierwszym spotkaniu zremisowanym 1:1 pojawił się na placu gry w 72 minucie. W drugim przegranym 0:1 meczu, rozegrał pełne 90 minut.

Kouyate

Cheikhou Kouyate rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu z Nigrem (2:1), w którym pełnił po raz kolejny rolę kapitana. W rewanżu niestety nie wystąpił z powodu choroby.

doneil henry

Doneil Henry wystąpił przez pełne 90 minut w dwóch spotkaniach reprezentacji Kanady z Meksykiem w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Oba te spotkanie Kanadyjczycy przegrali kolejno 0:3 oraz 0:2.

Sam Howes

Sam Howes trzy spotkania reprezentacji Anglii do lat 19 z Grecją, Gruzją i Holandią obejrzał z ławki rezerwowych.

Reece Oxford

Reece Oxford wystąpił w pełnym wymiarze czasowym w dwóch meczach drużyny narodowej Anglii do lat 18 z Irlandią (4:1) oraz Austrią (3:2).

martin samuelsen

Martin Samuelsen zagrał w dwóch spotkaniach reprezentacji Norwegii do lat 21 z Holandią (0:1 – 11 minut) oraz Hiszpanią (0:1 – 45 minut).

Anthony Scully (Irlandia U19) wystąpił przez 68 minut w spotkaniu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy z Serbią (0:2). Inny z Irlandczyków Declan Rice nie znalazł się w kadrze meczowej. Natomiast w drugim meczu z Czarnogórą to Rice grał od pierwszej minuty. Trzeci mecz Irlandczycy zagrają z Polską 2 kwietnia.