Nowinki transferowe od ExWHUemployee

ExWHUemployee w swojej radiowej audycji “The West Ham Way” w radiu “Phoenix FM” poinformował fanów Młotów o najnowszych działaniach klubu na rynku transferowym. 

West Ham zaoferował Manuelowi Lanziniemu nowy pięcioletni kontrakt. Jego obecna umowa wygasa w przyszłym roku, ale ponoć jest zapisana opcja przedłużenia o kolejne dwa sezony. Mówi się, że automatyczne przedłużenie kontraktu ma określoną pensję, którą kwestionuje Argentyńczyk. Lanzini stara się prawnie zatrzymać opcję automatycznego przedłużenia umowy.

Pedro Obiang najprawdopodobniej opuści West Ham tego lata. Roma, Lazio i Sampdoria interesują się pomocnikiem, a on sam chce wrócić do Włoch.

Millwall i kilka innych klubów z Championship chce wypożyczyć Nathana Trotta z West Hamu.

West Ham chce pozyskać Aleksandara Mitrovicia lub Salomona Rondona w miejsce Andy’ego Carrolla. Manuel Pellegrini chce mieć w nowym sezonie inną grupę napastników.

To prawda, że Alexis Claude-Maurice wzbudza zainteresowanie West Hamu. Jest jednym z kilku młodych Francuzów, których skauci Młotów obserwują.

Raporty łączące Marko Arnautovicia z transferem do Interu są nieprawdziwe. Marko chce zostać w West Hamie.

Chicharito jest obecnie na wakacjach i wszystkie ruchy transferowe związane z nim są wstrzymane.

West Ham jest bardzo zainteresowany pozyskaniem Isaaca Haydena z Newcastle. W klubie uważają, że Anglik idealnie pasuje do zespołu Manuela Pellegriniego pod względem cech boiskowych i charakteru. Chilijczyk chce żeby Hayden grał u boku Declana Rice’a.

Pozyskanie Daniego Ceballosa przez West Ham jest mało prawdopodobne, ponieważ Hiszpanem interesuje się Arsenal i Tottenham.

Aaron Mooy jest jednym z piłkarzy, którymi West Ham jest zainteresowany, ale znajduje się nisko na liście życzeń klubu.

Guillermo Maripán to środkowy obrońca, którego West Ham chce pozyskać w tym okienku. Klub ma nadzieję na transfer za korzystne pieniądze, dzięki szybkim i sprawnym negocjacjom transferu Lucasa Péreza do Alaves. Jeśli WHU pozyska Maripána to podważy to przyszłość Reida i Ogbonny w klubie. Reid ma dostać czas do końca grudnia na powrót do formy, natomiast Młoty są gotowi sprzedać Ogbonnę jeśli wpłynie dobra oferta.

West Ham odrzucił ofertę Evertonu za Aarona Cresswella.

Carlos Sanchez będzie mógł odejść z West Hamu jeśli do klubu wpłynie jakaś oferta.

Nottingham Forest, Leeds United i kilka szkockich klubów chce pozyskać z West Hamu Sama Byrama.

West Ham stara się sprzedać Jordana Hugilla do jednego z klubów Championship. Klub jest gotowy ponieść sporą stratę finansową. Blackburn, Preston i Charlton wyrażają zainteresowanie snajperem Młotów.

Reece Oxford ma zamiar przenieść się na stałe do Augsburga.

Mario Balotelli znajduje się na liście życzeń Młotów na pozycji napastnika, ale nie jest jednym z celów transferowych.

West Ham interesuje się Masonem Mountem z Chelsea. Jednak klub nie jest przekonany czy uda się go wyciągnąć ze Stamford Bridge i do tej pory nie została złożona oferta.

Dyrektor sportowy West Hamu Mario Husillos wziął większą odpowiedzialność za transfery w tym okienku transferowym.