Nowinki transferowe od ExWHUemployee

Zapraszamy do zapoznania się z nowinkami transferowymi przygotowanymi przez ExWHUemployee podczas audycji radiowej „The West Ham Way”. 

Mark Noble zaapelował do włodarzy klubu, aby Ci sprzedali starszych zawodników z wysokimi kontraktami, a w ich miejsce kupili młodszych zdolnych zawodników.

Manuel Pellegrini chce w letnim okienku transferowym pozyskać: środkowego obrońcę, lewego obrońcę, rezerwowego bramkarza, środkowego pomocnika i dwóch napastników.

West Ham interesuje się Maxim Gomezem i Aleksandarem Mitroviciem. Klub chce pozyskać ich obu, ale większym priorytetem jest Urugwajczyk z Celty Vigo.

West Ham bardzo chciałby pozyskać Jacka Grealisha z Aston Villi i Młoty mają nadzieję, że jego klubowi nie uda się awansować do Premier League, bo gdyby tak się stało to jego transfer byłby mało prawdopodobny.

West Ham ściśle monitoruje sytuację Francka Kessie z Milanu, który jest ciągle na radarze Młotów.

Jeśli chodzi o pozycję środkowego obrońcy to głównym celem jest Guillermo Maripan z Alaves i wszystko wskazuje na to, że od lata zagra na London Stadium.

Dani Ceballos z Realu Madryt nadal jest celem transferowym WHU.

Manuel Pellegrini chce pozyskać rezerwowego bramkarza tylko na rok, ponieważ później planuje dać szansę komuś z dwójki z akademii: Nathanowi Trottowi lub Joseph’owi Anangowi. W związku z tym Chilijczyk zamierza pozyskać na roczną umowę Willy’ego Caballero z Chelsea z którym pracował już w Maladze i City.

Aaron Mooy z Huddersfield Town wzbudził zainteresowanie Młotów.

Crystal Palace, Real Betis, Rangers i dwa portugalskie kluby chcą Adriana. Doświadczony golkiper jednak zamierza wrócić do Hiszpanii i prawdopodobnie ponownie zagra w Betisie.

Samirowi Nasriemu zaoferowano nowy kontrakt uzależniony od występów na boisku. Francuz prawdopodobnie go nie podpisze, ponieważ wie, że w innym klubie może zarobić więcej. W ciągu kilku ostatnich tygodni Francuz kilkukrotnie spóźnił się na treningi Młotów w Rush Green.

Joe Powell i Manuel Lanzini otrzymali od klubu propozycję nowych kontraktów.

Marko Arnautović praktycznie na pewno zostanie w West Hamie na przyszły sezon. Wolą samego zawodnika jest pozostanie w klubie.

Reece Oxford będzie pierwszym zawodnikiem WHU, który latem odejdzie z klubu. Anglik niebawem zostanie wytransferowany do Augsburga.

West Ham najprawdopodobniej latem zdecyduje się na sprzedaż Aarona Cresswella.

West Ham Poland

FREE
VIEW