Nowinki transferowe od ExWHUemployee

W środę podczas audycji radiowej ExWHUemployee opublikował najnowsze aktualizacje transferowe. Zapraszamy do lektury.

Transfer Łukasza Fabiańskiego do West Hamu jest praktycznie DONE DEAL! Oficjalnie przenosiny polskiego bramkarza na London Stadium powinny zostać ogłoszone w tym tygodniu, a nawet już w czwartek!

Fabiański prawdopodobnie nie będzie jedynym bramkarzem, który trafi do West Hamu w tym okienku transferowym. Z klubu ma odejść Adrian (raczej do Betisu). Klub chce ściągnać bramkarza, który będzie rywalizował z 33-latkiem o miejsce w pierwszym składzie.

West Ham złożył ofertę 20 milionów funtów za Alfiego Mawsona ze Swansea City i transfer jest blisko. Obrońca bardzo chce trafić na London Stadium.

Felipe Anderson chce dołączyć do West Hamu. Jego zarobki nie są problemem, ale kluby nadal negocjują cenę transferu.

Manuel Pellegrini chce szczegółowo przyjrzeć się podczas pre-season młodym zawodnikom takim jak: Reece Oxford, Marcus Browne, Martin Samuelsen, Nathan Holland, Josh Pask.

West Ham ciągle pracuje nad transferem Javiera Pastore. Jednak jego zarobki nadal są zbyt wysokie dla klubu z London Stadium.

Oferta West Hamu za Issę Diopa była w okolicach 15-16 milionów funtów, a nie 22 miliony jak sugerował Sky Sports. Manuel Pellegrini bardzo chce ściągnąc młodego Francuza do klubu. Przypomina mu on lepszą wersję Eliaquima Mangali, którego przed laty ściągał do Manchesteru City z FC Porto.