Nowinki od ExWHUemployee

ExWHUemployee w swojej audycji radiowej przekazał fanom najnowsze wiadomości z klubu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Występ Lucas Pereza w meczu z Fulham stoi pod sporym znakiem zapytania. Hiszpan doznał urazu stopy w meczu z Crystal Palace.

Aaron Cresswell ma się już coraz lepiej i jest dostępny do wyboru przed meczem na Craven Cottage.

Jack Wilshere nie zagra z Fulham z powodu kontuzji kostki.

Manuel Pellegrini będzie chciał pozyskać kilku zawodników w styczniu, ale najpierw klub muszą opuścić “zbędni” piłkarze. Kilka ofert wypożyczenia także jest możliwych.

Samir Nasri nadal trenuje z West Hamem i czuje się coraz lepiej w zespole. Manuel Pellegrini chciałby podpisać kontrakt z Francuzem. 31-latek także chce dołączyć do klubu i może być skłonny do podpisania umowy z niższą płacą niż podawany w mediach.

Pomnik Bobby’ego Moora i bohaterów Mistrzostw Świata z 1966 roku pozostanie w okolicach Upton Park. Klub planuje zbudować nowy pomnik przy London Stadium.

Manuel Pellegrini w poprzednich tygodniach przeprowadził rozmowy z Michailem Antonio i powiedział mu, że wymaga od niego podniesienia sprawności fizycznej. Ostatnie dobre występy Anglika spowodowane są pracą z Chilijczykiem podczas treningów.

West Ham Poland

FREE
VIEW