Podczas przerwy reprezentacyjnej zespół West Hamu rozegrał sparing z drużyną Młotów do lat 23, która na codzień rozgrywa swoje mecze w rozgrywkach Premier League 2.

Mecz zakończył się zwycięstwem starszej drużyny 3:0. Z doskonałej strony pokazał się Manuel Lanzini, który miał udział przy każdym trafieniu dla Młotów. Najpierw Jewel zaliczył asystę przy trafieniu Simone Zazy, by później samemu zdobyć dwa gole.

Po przerwie związanej z kontuzją na boisko wrócił Aaron Cresswell. Anglik grał w tym sparingu przez 50 minut i pokazał się z dobrej strony. Wiele wskazuje na to, że nasz obrońca będzie gotowy na mecz z Crystal Palace, który odbędzie się 15 października.

Oprócz Cressy’ego i strzelców bramek w sparingu grali m.in tacy piłkarze jak: Alvaro Arbeloa, Pedro Obiang, Adrian czy Raphael Spiegel.