Konferencja prasowa Davida Moyesa przed spotkaniem z Sheffield United

Jak zawsze w piątkowy przedmeczowy poranek, David Moyes spotkał się z przedstawicielami mediów za pomocą aplikacji zoom. Odpowiedział na kilka najważniejszych pytań dotyczących formy drużyny i planów na mecz z Sheffield.

Michail Antonio

Wrócił na trening. Mamy jeszcze kilka dni, żeby zobaczyć, jak się czuje. Prawda jest taka, że ​​nie mogę udzielić pełnej odpowiedzi, ale na pewno jest coraz bliżej powrotu na boisko.

O tym, co Antonio oferuje swojej stronie

To co Mickey  zrobił dla nas w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a nawet po zamknięciu… jego forma była wspaniała! Może wbiec z tyłu lub utrzymywać piłkę w górze.

Jego wszechstronna gra jako środkowego napastnika poprawiła się znakomicie, więc jeśli uda nam się go odzyskać, byłoby świetnie. W tej chwili po prostu nie jesteśmy do końca pewni, czy jest już gotowy.

O przerwie międzynarodowej

To lista spotkań, o której wiedzieliśmy, że jest. Drużyny międzynarodowe muszą rozgrywać swoje mecze. Nie było to łatwe rozwiązanie sytuacji testowej. Ale współpracujemy i dajemy radę w tym trudnym czasie.

Utrzymując tempo …

Chcemy utrzymać naszą formę i grać tak, jak gramy. Stworzyliśmy wiele okazji i chcemy to podtrzymywać.

O Sheffield United

Na początku sezonu rozegrali bardzo podobną serię meczów do nas. Odnieśli też kilka kontuzji kluczowych graczy.

Mają naprawdę dobrego menedżera i dobrą grupę graczy, którzy są razem od dłuższego czasu, co czyni ich silnymi.

O wymaganiach kierownictwa piłkarskiego

Wysiłek i presja w tej pracy są naprawdę duże. Młodzi menedżerowie, którzy wchodzą w to, muszą zdać sobie sprawę, że to część gry. To duża różnica w porównaniu z byciem graczem. Trzeba dbać o tak wiele różnych rzeczy.

O formie strzeleckiej Declana Rice’a w Reprezentacji Anglii

Najważniejsze jest to, że poprawia się z drużyną. Bardzo dużo się uczy od ludzi, których ma wokół. Jego występ dla Anglii był wyjątkowy – na boisku było wielu młodych angielskich piłkarzy, ale jego występ był doskonały.

Dojrzewa. Odbiera wiele cech od dobrych ludzi, takich jak Mark Noble. Myślę, że z punktu widzenia Declana to on wciąż się uczy – patrzy, jak wyglądają dobrzy liderzy. Próbujemy skłonić go do przyjęcia większego przywództwa, większej odpowiedzialności i z pewnością to robi.

O dyskusjach Premier League dotyczących dopuszczenia pięciu zmian

To rozmowa, o której ostatnio dużo słyszeliśmy. Uważałem, że powinniśmy mieć tylko trzy rezerwowe zmiany, ponieważ sądziłem, że pomoże to drużynom w budżetach, ale nie przewidziałem urazów.

My nie mieliśmy wielu kontuzji. ​​Kluby, które najbardziej ucierpiały, to te które grały europejską piłkę nożną. Myślę, że dla uczciwości gry, nie byłbym przeciwny pięciu zmianom.

West Ham Poland

FREE
VIEW