Kolejne nowinki transferowe od ExWHUemployee

Jak co środę ExWHUemployee opowiadał fanom Młotów o najnowszych ruchach West Hamu w audycji “The West Ham Way” za pośrednictwem radia “Phoenix FM”. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Pablo Fornals jest już zasadniczo zawodnikiem West Hamu. Do sfinalizowania umowy zostały tylko drobne szczegóły. Oficjalne ogłoszenie w ciągu 72 godzin. Hiszpan chciał bardzo dołączyć do drużyny Młotów.

Celta Vigo nie chce sprzedawać Maxiego Gómeza latem, ale akceptują to, że kilka klubów nim się interesuje. Jego transfer do West Hamu jest mało prawdopodobny, bo gracz nie jest na sprzedaż, ale Młoty nadal będą starały się go pozyskać. Celta prawdopodobnie chce iść na wojnę negocjacyjną, aby jak najwięcej zarobić ze sprzedaży Urugwajczyka.

Młoty w Boxing Day zagrają na wyjeździe. W pierwszych kolejkach zespół Pellegriniego zagra z beniaminkami i jednym “mocnym” zespołem.

Guillermo Maripán jest nadal celem transferowym West Hamu, ale jego przenosiny na London Stadium zależą od tego czy ktoś z dwójki Reid-Ogbonna odejdzie z klubu.

West Ham złożył nową ofertę kontaktową Manuelowi Lanziniemu z podwojoną tygodniówką. Obecnie pomocnik zarabia nieco mniej niż £50k tygodniowo i uważa, że powinien być jednym z najlepiej zarabiających zawodników w klubie.

Slaven Bilić niebawem zostanie oficjalnie zaprezentowany jako menedżer West Bromwich Albion.

Reece Oxford jest nadal gotowy dołączyć do Augsburga na zasadzie transferu definitywnego, ale uważa, że jego agent robi problemy z zarobkami zawodnika. Ten sam agent prowadzi Saido Berahino.

Budżet transferowy West Hamu wynosi £65m wliczając w to pieniądze ze sprzedaży zawodników.

West Ham obserwuje kilku napastników z Francji w tym Mario Balotellego.