Fonte o odejściu z Southampton

W niedawnej rozmowie z Sky Sports, Jose Fonte zabrał głos w sprawie swojego przejścia do West Hamu. Zdementował w niej pogłoski nt. domniemanej prośby o transfer oraz odmawianiu treningów.  Wyraził on rozczarowanie postawą mediów w tej sytuacji, poruszył również temat konferencji prasowej, która miała miejsce, ale jej zapisu wideo nie można odnaleźć w archiwach.

– Moje sumienie jest czyste. To rozczarowujące, kiedy w wiadomościach widzę, że poprosiłem o transfer. Coś takiego nie miało miejsca. –  Mówi środkowy obrońca „Młotów”

– Latem pojawiły się możliwości odejścia – to normalne, każdy walczy o swoje interesy i chce uzyskać dla siebie najlepszy możliwy wynik. – Komentuje swoją sytuację w letnim okienku transferowym Portugalczyk.

Odniósł się również do konferencji prasowej, podczas której ponoć domagał się odejścia z zespołu. – Była pewna wypowiedź z konferencji prasowej, którą prasa odebrała jako prośbę o transfer. Ciekawe gdzie ona się podziała?

To kompletne kłamstwo. Zawsze dawałem z siebie wszystko dla klubu zarówno na treningach jak i w meczach. To najważniejsza rzecz jaką fani muszą wiedzieć. – Podsumowuje sytuację defensor „The Hammers”

Fonte został graczem West Hamu 20 stycznia br. Póki co rozegrał 5 spotkań, w których ani razu nie wpisał się na listę strzelców, ani nie zaliczył asysty. Umowa wiąże go z klubem z London Stadium do czerwca 2019 roku.

West Ham Poland

FREE
VIEW