Bilić: To wspaniałe uczucie

Słynny angielski komik Russell Brand za pośrednictwem oficjalnej telewizji klubowej, przeprowadził wywiad pomeczowy ze Slavenem Biliciem. Chorwat wypowiedział się na temat zwycięskiego spotkania z Tottenhamem oraz…Champions League.

To wspaniałe uczucie i wiesz lepiej niż ja jak ważny dla wszystkich jest mecz ze Spurs u siebie. Graliśmy przeciwko bardzo dobremu zespołowi, który gra świetnie w obronie bla bla bla, zrobiliśmy to w takim stylu, że to oni powinni być zadowoleni z wyniku, nie my. Graliśmy fantastycznie to być może był nasz najlepszy występ w tym sezonie. – powiedział 47-latek

W każdy aspekcie to był idealny mecz. Od pierwszego gwizdka ruszyliśmy na nich i dominowaliśmy. Gol nam bardzo pomógł, ale nie chcieliśmy na tym poprzestać. To było wspaniałe. W każdym aspekcie gry byliśmy lepsi. Byliśmy lepsi technicznie, taktycznie i dzięki temu wygraliśmy. – stwierdził Bilić

Chorwacki sternik West Hamu został zapytany na temat ewentualnego awansu klubu do elitarnych rozgrywek Champions League.

Mam nadzieję, że będziemy dążyć w przyszłości do awansu do Ligi Mistrzów. To jest plan długoterminowy i nie mam wątpliwości, że kiedyś się tam znajdziemy. To jest cześć planu związanego z przeprowadzką na Stadion Olimpijski, gdzie klub będzie notował większe dochody i stanie się naprawdę wielkim klubem. W tym sezonie to nie jest realistyczny plan, ale marzenia o tym to nic złego. My nie myślimy teraz o Lidze Mistrzów. Wręcz przeciwnie schodzimy na Ziemię i koncentrujemy się nad sobotnim meczu z Evertonem. – zakończył były trener Lokomotivu Moskwa.