Audycja radiowa ExWHUemployee – szczegóły

W poniedziałek ExWHUemployee poprowadził audycję radiową dotycząca sytuacji transferowej w West Hamie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Andriy Yarmolenko jest w Szwajcarii na obozie West Hamu. Nie spotkał się jeszcze z piłkarzami, bo transfer nie jest ukończony. Ukrainiec ma zostać zawodnikiem West Hamu w ciągu kilku dni. Kwota transferu to 22 miliony funtów.

West Ham złożył ofertę 40 milionów funtów za Felipe Andersona i transfer jest coraz bliżej. Nie jest tak blisko jak informują media, ale klub ma nadzieję ukończyć transakcję w tym tygodniu.

Zarobki Jacka Wilshere’a oscylują w granicach 90-100 tysięcy funtów tygodniowo. Ponadto w kontrakcie zapisanych jest kilka bonusów uzależnionych od liczby występów zawodnika.

West Ham zapłacił klauzulę 3,5 miliona funtów za Fabiana Balbuenę. Paragwajczyk ma dołączyć do klubu jeszcze w tym tygodniu.

West Ham ma ofertę za Bruno Fernandesa ze Sportingu, ale nie wiadomo czy zostanie zaakceptowana ze względu na sytuację kontraktową zawodnika w portugalskim klubie.

West Ham może w tym tygodniu ukończyć trzy transfery: Andriya Yarmolenki, Fabiana Balbueny i Felipe Andersona.

Dimitri Payet chciałby wrócić do West Hamu, ponieważ już rozwiązał swoje prywatne problemy. Jednak transfer jest mało prawdopodobny ze względu na wiek piłkarza (31), problem z kontuzją, wycenę OM i zarobki Francuza.

Jeśli West Ham zdecyduje się sprzedać Michaila Antonio to za 25-30 milionów funtów, a nie za 15 jak podawało Sky Sports.