Audycja radiowa ExWHUemployee – szczegóły

W środę w Internecie można było posłuchac audycji radiowej ExWHUemployee. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Marko Arnautović jest zdrowy i gotowy na weekendowy mecz z Huddersfield Town.

Sam Byram, Andy Carroll, Aaron Cresswell, James Collins i José Fonte są już w treningu z pierwszym zespołem.

Michail Antonio ciągle zmaga się z kontuzją.

Diafra Sakho nie przechodził testów medycznych w Crystal Palace. W środę normalnie trenował z West Ham United. Na ten moment Senegalczyk nie dołączy do zespołu Orłów. On chciałby wrócić do Francji.

Raporty medialne mówiące o testach medycznych Manuela Lanziniego w Liverpoolu są fałszywe. Jewel był na środowym treningu Młotów i jest szczęśliwy w West Hamie.

Klub w grudniu spotkał się z przedstawicielami Jonjo Shelveya w celu omówienia jego transferu w styczniu do West Hamu. Piłkarz chce dołączyć do zespołu Młotów, ale Newcastle muszą najpierw podpisać nowego piłkarza. Ponoć są bliscy tego.

West Ham oferował większe pieniądze za Harry’ego Artera, ale Bournemouth chce jeszcze więcej.

Klub nie złożył ofert za Francisa Coquelina ani Mohameda Elneny’ego z Arsenalu.

Jesteśmy zainteresowani Leanderem Dendonckerem z Anderlechtu Bruksela. Gracz został dużo wcześniej dostrzeżony przez szefa skautingu Tony’ego Henry’ego. Beldzy dali do zrozumienia, że sprzedadzą pomocnika, ale za ekstremalne pieniądze. West Ham nie jest pewny czy gracz jest tyle warty na ile wycenia go jego klub.

West Ham chciałby żeby Reece Oxford lub Declan Rice odgrywali coraz większe role na pozycji pomocnika.

Danny Ings, Daniel Sturridge i Michy Batshuayi są potencjalnymi celami Młótów do ataku, jeśli z klubu odejdzie Diafra Sakho.

Rosyjski napastnik Fiodor Smołow także jest celem West Hamu, ale trzeba za niego zapłacić 15 milionów funtów. Ten transfer na ten moment jest mało prawdopodobny.

West Ham nie otrzymał oferty z Chelsea za Andy’ego Carrolla, ale jeśli tak by się stało to nasz klub chciałby w tą transakcję włączyć Michy’ego Batshuayi’ego.

Josh Cullen i Reece Burke najprawdopodobniej zostaną do końca sezonu w West Hamie i nie trafią na ponowne wypożyczyenie do Boltonu Wanderers.

West Ham Poland

FREE
VIEW