Audycja radiowa exWHUemployee – szczegóły

W środę w internecie można było posłuchać audycji jednego z najgłówniejszych źródeł jeśli chodzi o West Ham czyli exWHUemployee. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Szczegóły audycji (najnowsze doniesienia z klubu): 

 – Trzeci komplet strojów West Hamu zostanie odsłoniony we wrześniu.

 – West Ham za transfer Håvarda Nordtveita otrzymał około czterech milionów funtów. On zarabiał około 45 tysięcy funtów tygodniowo.

 – Slaven Bilić czuje, że Edimilson Fernandes będzie idealnym zastępcą Håvarda Nordtveita.

 – Josh Cullen będzie przygotowywał się z zespołem w pre-season. Będzie to dla niego okres próbny.

 – West Ham skontaktował się z przedstawicielami Oliviera Giroud. Arsene Wenger chce żeby piłkarz został w Arsenalu, ale Francuz pragnie regularnej gry. 30-latek chciałby przenieść się do drużyny Młotów.

 – Manchester City obniżył kwotę odkupu Kelechiego Iheanacho. West Ham chce podwojenia kwoty odkupu. Za transfer Młoty mają zapłacić około 20-24 milionów funtów.

 – Transfer Michy’ego Batshuayia nadal zależy od transferów napastników do Chelsea. Jeśli The Blues kupią Romelu Lukaku to powinni wypożyczyć Belga do West Hamu.

 – Adama Traoré przyleci niebawem do Anglii na rozmowy z West Hamem i jeszcze innym klubem. Plotki krążą, że chodzi o Chelsea, ale nie zostało to oficjalnie potwierdzone.

 – Olivier Giroud, Michy Batshuayi i Adama Traoré to główne cele Młotów z którymi klub prowadzi rozmowy.

 – Klub bardzo intensywnie pracuje nad nowymi transferami, ale pozostawia większość szczegółów w tajemnicy po zeszłorocznej krytyce polityki transferowej.