Audycja ExWHUemployee – szczegóły

W środę o 20 tradycyjnie można było posłuchać najnowszej audycji radiowej ExWHUemployee. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi szczegółami. Nie zabraknie aktualizacji transferów szykowanych przez klub.

Manuel Lanzini i ludzie z klubu wierzą, że Argentyńczyk wróci do gry na początku 2019 roku.

West Ham złożył nową bardzo dobrą ofertę za Felipe Andersona i czeka na odpowiedź Lazio. Rozmowy nadal trwają, ale Młoty dodatkową chcą dołączyć do transakcji Jordana Lukaku. Włosi próbowali włączyć do transakcji Ravela Morrisona, ale West Ham od razu odmówił.

West Ham rozważa transfer Bernarda, który za pare dni będzie wolnym zawodnikiem. Brazylijczyka chce także Lazio i ewentualne negocjacje mogą wpłynąć na decyzję Rzymian co do transferu Felipe Andersona.

West Ham jest zainteresowany większością zawodników, którzy rozwiążą kontrakt ze Sportingiem. Wśród tych graczy znajdują się m.in. William Carvalho, Bas Dost, Bruno Fernandes czy Gelson Martins.

West Ham złożył ofertę za Craiga Dawsona około trzy tygodnie temu, ale West Brom odrzucił propozycję Młotów.

Manuel Pellegrini chce pozyskać jeszcze jednego środkowego obrońcę. Wśród celów transferowych są Craig Dawson, Armando Izzo, Aleksandar Dragović i Alfie Mawson.

Jednakże nasze zainteresowanie Mawsonem osłabło. Swansea chce za dużo pieniędzy, a Pellegrini nie do końca jest przekonany czy chce dwóch zawodników z tego samego zdegradowanego klubu.

Aleksandar Dragović jest realnym celem Młotów. Austriak jest bliskim przyjacielem Marko Arnautovicia.

West Ham jest zainteresowany meksykańskim pomocnikiem FC Porto Hectorem Herrerą. Klub obserwował piłkarza w przeszłości. Yacine Brahimi z Porto także wzbudza zainteresowanie Młotów.

West Ham chce pozyskać jednego z trzech pomocników Chelsea na zasadzie wypożyczenia lub na stały transfer. Tymi piłkarzami są Ross Barkley, Danny Drinkwater i Ruben Loftus-Cheek.

Ostatnio West Ham wyrażał zainteresowanie Stefano Sturaro z Juventusu.

Manuel Pellegrini i Mario Husillos mieli się spotkać z Davidem Sullivanem w poniedziałek, jednak spotkanie zostało przełożone na piątek. Po spotkaniu nasze cele transferowe zostaną skonkretyzowane i zaczniemy je realizować.

West Ham zdecydował się nie pozyskiwać kolejnego bramkarza do klubu, co oznacza, że Adrián najprawdopodobniej zostanie na London Stadium.

West Ham zrobił “silne zapytanie” do Nicei w sprawie transferu Jean-Michaela Seriego.

Manuel Pellegrini ma w piątek ogłosić swój sztab szkoleniowy.