Wtorek był ostatnim dniem zmagań reprezentacyjnych. Z dobrej strony pokazali się piłkarze Młotów, którzy trafiali do siatki.

Martin Samuelsen zdobył gola w wygranym przez Norwegię 4:1 spotkaniu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata z San Marino. Pomocnik pojawił się na murawie w 67 minucie gry. Dla 19-latka był to trzeci występ i pierwsza bramka w reprezentacji Norwegii.

Gol Samuelsena z starciu z San Marino.

Enner Valencia dwukrotnie trafił do siatki w spotkaniu z Boliwią. Ekwadorczycy zremisowali ten mecz 2:2. Napastnik Młotów wypożyczony do Evertonu grał przez pełne 90 minut. Ponadto w 84 minucie został ukarany żółtą kartką.

Skrót meczu Boliwia – Ekwador i dwa gole Ennera Valencii.

Winston Reid grał przez 74 minuty w meczu towarzyskim reprezentacji Nowej Zelandii ze Stanami Zjednoczonymi (1:1). Nasz stoper w tym spotkaniu pełnił rolę kapitana.

Michail Antonio obejrzał z ławki rezerwowych całe spotkanie reprezentacji Anglii ze Słowenią.

Doneil Henry nie pojawił się na placu gry w przegranym 0:4 meczu reprezentacji Kanady z Marokiem (0:4)