West Ham zagra dwukrotnie z Werderem Brema!

West Ham United odwiedzi latem Niemcy i dwukrotnie zmierzy się z Werderem Brema w ramach prestiżowego Betway Cup. Starcia z utytułowanym niemieckim klubem będzie jednym z etapów przygotowań do sezonu 2017/18.

Spotkania zostaną rozegrane 28 i 29 lipca w czasie 10-dniowego obozu przygotowawczego w Niemczech. Pierwsze zgrupowanie odbędzie się w dniach 10-21 lipca w Austrii.

Piłkarze Slavena Bilicia przybędą do Niemiec 24 lipca i będą trenować trzy dni. Następnie w piątek 28 lipca zmierzą się z Werderem na Osterwald Stadion w Schneveridingen. Drugi mecz dzień później na obiekcie Heinz-Dettmer w Lohne. Łączny wynik obu spotkań będzie decydował która z drużyn odbierze trofeum Betway Cup, dzięki uprzejmości głównego sponsora West Ham United.

Podopieczni Slavena Bilicia mierzyli się z Werderem dwa lata temu na Upton Park przed startem sezonu 2015/16 w ramach Betway Cup. Bremeńczycy wygrali wówczas 2:1 po dwóch trafieniach Ujaha. Dla Młotów gola zdobył Diafra Sakho po asyście Dimitriego Payeta.

Tamto spotkanie West Ham zagrał w następującym składzie: Adrian (Spiegel 46), Tomkins, Kouyate (Maiga 63), Zarate (Cullen 63), Jenkinson (Collins 46), Sakho, Noble (Amalfitano 63), Ogbonna (Henry 63), Payet (Lanzini 46), Oxford (Poyet 46), Page (Knoyle 63).

Piotrek Świtalski
Fanatyk wszystkiego co związane z West Hamem. piotrswitalski91@gmail.com