West Ham United w środowy wieczór uległ Manchesterowi City 0:4. Zapraszamy do zapoznania się z ocenami pomeczowymi przygotowanymi przez nasz portal.

Darren Randolph – 4,5

Nie miał szans przy trzech straconych bramkach w pierwszej połowie. Był bliski obronienia rzutu karnego Yayi Toure. Wszystkie celne strzały The Citizens znalazły drogę do siatki.

Sam Byram – 4

Leroy Sane kręcił nim jak chciał na skrzydle. Po dobrych występach z Palace i Boro, tym razem słabiutki występ Byrama.

Jose Fonte – 3,5

Bardzo słaby debiut Portugalczyka. Na koncie Portugalczyka czwarta bramka (sprowokował rzut karny). Również nie popisał się przy drugim golu. Miejmy nadzieję, że od następnego spotkania bedzie lepiej.

Winston Reid – 5,5

Nie był zaangażowany bezpośrednio w stratę którejś z bramek. Najlepszy z obrońców WHU w tym meczu.

Aaron Cresswell – 2

Tragiczny występ Anglika. Beznadziejne zachowanie przy pierwszym golu, gdzie w niegroźnej sytuacji podał piłkę na kontrę do rywala. W pierwszej połowie miał świetną sytuację na zdobycie gola, ale uderzył beznadziejnie. W ostatnich meczach Cressy jest zdecydowanie pod formą.

Pedro Obiang – 3

Obok Cresswella najsłabszy na murawie. Bezbarwny i zdominowany w środku pola przez rywali. Zaliczył fatalną stratę, po której padł gol na 0:3. Chyba najsłabszy mecz w tym sezonie.

Mark Noble – 4

Lepszy od Obianga, ale również bez szału. O dwa tempa wolniejszy od piłkarzy The Citizens.

Manuel Lanzini – 5

Dobry początek Argentyńczyka, ale potem zgasł i tylko przelotnie w trakcie spotkania pokazywał dobre zagrania.

Sofiane Feghouli – 4

Słaby występ Algierczyka. Nie potrafił stworzyć zagrożenia na połowie City. Kilka bardzo złych zagrań.

Michail Antonio – 6,5

Tradycyjnie dużo szarpał i walczył, ale niestety nic z tego nie wychodziło. Miał mało wsparcia od swoich kolegów. Kilka dobrych dryblingów.

Andy Carroll – 6,5

Oprócz Antonio najjaśniejsza postać z zawodników pierwszego składu. Walczył w powietrzu i uprzykrzał życie obrońcom Citizens. Był bliski zaliczenia asysty, ale Cresswell nie wykorzystał jego genialnego podania.

Robert Snodgrass – 7

Szkot dał bardzo dobrą zmianę. Po wejściu na boisko rozruszał drużynę i przeprowadził kilka bardzo dobrych akcji. Może okazać się bardzo przydatnym zawodnikiem.