Piłkarze West Hamu zrekompensowali kibicom bardzo zły tydzień, wygrywając z Crystal Palace 3:0. Zapraszamy do zapoznania się z ocenami przygotowanymi przez nasz portal.

Darren Randolph – 6,5

Irlandczyk nie miał zbyt dużo pracy. Jednak gdy musiał interweniować to robił to dobrze. Brawa za zachowanie czystego konta.

James Collins – 7

Dobry mecz Walijczyka. Pewny w defensywie, dobrze radził sobie z ofensywnymi piłkarzami Palace. Bardzo dobry powrót do zespołu po kontuzji.

Winston Reid – 7

Podobnie jak Collins, bardzo pewny w defensywie. Zaliczył asystę drugiego stopnia przy golu na 3:0.

Angelo Ogbonna – 6

Włoch grał nieźle, ale został zmieniony w przerwie. Nie było to spowodowane słabą grą Oggy’ego, ale zmianą formacji.

Michail Antonio – 9

Rewelacyjny występ naszego najlepszego strzelca. Antonio w ciągu 18 minut zaliczył trzy asysty. Takiego chcemy go oglądać.

Pedro Obiang – 7

Solidny i pewny w swoich zagraniach. W tym sezonie jest naszym najlepszym środkowym pomocnikiem w tym sezonie. Udowodnił to w tym meczu.

Mark Noble – 7

Po ostatniej sytuacji z Payetem, ktoś musiał podnieść ten zespół na duchu i kto jak nie kapitan Noble? Dobrze pokrzykiwał na swoich kolegów i wspierał zespół. Kilka złych podań, ale ogólnie dobry mecz naszego wychowanka.

Aaron Cresswell – 6,5

W ostatnich meczach Cressy nie błyszczy i tak samo było z Palace. Mało zagrożenia stwarzał na lewej stronie. W defensywie dużo lepiej to wyglądało.

Manuel Lanzini – 9

Przy nieobecności Payeta, wyszedł z cienia Francuza. Świetny mecz Argentyńczyka. Bardzo dobrze kiwał i grał kombinacyjnie z kolegami z zespołu. Zasłużył na gola jak mało kto. Trzeba przyznać, że świetnie wykończył kontrę na 3:0.

Sofiane Feghouli – 8

Chyba najlepszy mecz Algierczyka w koszulce WHU, zakończony pierwszym golem w Premier League. Bardzo dobry w dryblingu, stwarzał mnóstwo zagrożenia pod bramką Crystal Palace. Oby tak dalej!

Andy Carroll – 9

REWELACYJNY mecz Carrolla. W pierwszej połowie świetnie łapał piłkę tyłem do bramki i rozrzucał ją na boki do kolegów. Walczył za dwóch w tym meczu. Zdobył kapitalnego gola na 2:0. Bez wątpienia to jak na razie najpiękniejsze trafienie zdobyte na London Stadium.

Sam Byram – 7,5

Bardzo dobra zmiana młodego Anglika. Praktycznie nie było śladu po kontuzji. W ofensywie bardzo groźny. W defensywie niezwykle waleczny. Potrzebuje kilka meczów żeby złapać dobrą formę.