Podopieczni Slavena Bilicia i Nikoli Jurcevicia przegrali po niezłym meczu z Chelsea 1:2 na London Stadium. Zapraszamy do zapoznania się z ocenami pomeczowymi przygotowanym przez nasz portal.

Oceny whufc.pl (skala 1-10)

Randolph – 7

Niezły mecz. Pewny na przed polu. Raczej bez szans przy golach dla Chelsea. Genialna interwencja przy strzale Costy.

Kouyate – 6

Średnio wygląda jego gra na prawej obronie. Powinien jak najszybciej wrócić do środka pola.

Fonte – 5

Troszkę lepszy od Reida, ale też kilka razy wkręcony w ziemię przez ofensywnych graczy Chelsea.

Reid – 4,5

Jedyny plus, że bardzo celnie podawał, ale kilka razy niemiłosiernie ogrywany. To Reid nie pokrył Costy przy golu na 0:2.

Cresswell – 6,5

Kilka niezłych dryblingów i dośrodkowań. W ostatnich meczach jego forma poszła w górę.

Obiang – 8

Bardzo dobry występ Hiszpana. W drugiej połowie praktycznie bezbłędny. Lepiej rozgrywał piłki niż m.in. Manuel Lanzini. Prawie 100 podań wykonał w tym meczu.

Noble – 6

Typowy Noble z tego sezonu. Bez fajerwerków, ale z kilkoma dobrymi zagraniami.

Feghouli – 5,5

Początek mecz niezły, ale później trochę zgasł. W drugiej połowie zmieniony jako pierwszy.

Lanzini – 7

Na wysoką ocenę wpłynął gol w końcówce meczu. Kilka razy dobrze dryblował, ale też wielokrotnie odpuszczał w grze obronnej. Jednak występ na mały plus.

Snodgrass – 5,5

Drugi mecz z rzędu jego dośrodkowania nie dochodzą do kolegów z zespołu. Parę razy stracił głupio piłkę jak np. przy bramce na 0:1.

Carroll – 6,5

Walczył w powietrzu, ale większość dośrodkowań Młotów była po prostu słaba. Mocno poobijany od pierwszych minut.

Ayew – 6,5

Nic wielkiego nie pokazał, ale zaliczył asystę przy golu Lanziniego. Niedługo, może już w meczu z Bournemouth dostanie szansę od pierwszej minuty.

Byram – 5

Nic nie dało jego wejście na boisku. Może jedno udane zagranie. Bał się wziąć odpowiedzialności na barki i praktycznie kiedy dostawał piłkę to od razu oddawał ją do tyłu.

Fernandes – 6

Bardzo dobry pierwszy kontakt z piłką po wejściu, Edi wykonał świetny drybling. Kilka dobrych podań, ale nic szczególnego. Dobrze, że Bilić daje mu co mecz kilka lub kilkanaście minut. Zaprocentuje to w przyszłej kampanii.