Zespół West Hamu U23 w poniedziałek rozegrał swój pierwszy mecz na Stadionie Olimpijskim. Gracze Terry’ego Westleya po dobrym meczu pokonali Fulham 2:0. Czołową postacią Młotów był nowy skrzydłowy Nathan Holland.

1171 fanów zgromadzonych na London Stadium pierwszą bramkę zobaczyło w 20 minucie meczu. Po podaniu Powella świetnym strzałem z dystansu popisał się Holland. Były zawodnik Evertonu umieścił piłkę tuż przy słupki bramki Joronena.

Przez większość tego spotkania West Ham dyktował warunki na stadionie, ale na drugiego gola kibice musieli czekać do 90 minuty. Po ładnej zespołowej akcji Conora Coventry i Djaira Parfitta-Williamsa, ten pierwszy trafił do siatki i ustalił wynik meczu.

Obecnie Młoty zajmują piąte miejsce, które premiuje do udziału w barażach do dywizji 1. Do końca rozgrywek zostały cztery kolejki.

West Ham U23: Trott – Knoyle, Pask, Rice (C), Neufville – Makasi, Sylvestre – Kemp (Parfitt-Williams 70), Diangana (Coventry 79), Holland – Powell (Hector-Ingram 70).

Ławka: Matrevics (GK), Akinola.