Piłkarze West Hamu U23 pokonali na wyjeździe West Brom 4:0 w ostatnim meczu sezonu zasadniczego Premier League 2 i wywalczyli szansę gry w play-offach o awans do Dywizji 1.

Wynik spotkania otworzył Dan Kemp już w trzeciej minucie. Chwilę po upływie pierwszego kwadransa do siatki po bardzo ładnej indywidualnej akcji trafił Martin Samuelsen. Do przerwy piłkarze Terry’ego Westleya i Liama Manninga prowadzili 3:0. W 32 minucie genialną bramkę z rzutu wolnego zdobył Nathan Holland. Kropkę nad i w drugiej części gry postawił ponownie Samuelsen.

W półfinale play-offów Młoty zmierzą się z Wolverhampton Wanderers. W drugiej parze zagrają Newcastle United i Fulham.

West Ham: Spiegel – Knoyle, Akinola, Rice, Hannam – Kemp, Makasi, Sylvestre (Browne 53), Holland (Powell 81) – Samuelsen, Diangana (Hector-Ingram 75).