Zespół West Hamu U23 w poniedziałkowy wieczór pokonał Norwich City 2:1. Gole dla naszego zespołu zdobyli Ashley Fletcher i Marcus Browne.

Piłkarze Terry’ego Westleya w tym spotkaniu mieli mnóstwo sytuacji podbramkowych, ale na szczęście zdobyli jedną bramkę więcej niż rywal. Szef akademii Młotów miał do dyspozycji w tym meczu Sama Byrama, Reece’a Oxforda i Ashleya Fletchera.

Pierwszy gol dla WHU wpadł w 55 minucie. Po dobrej akcji Domingosa Quiny i Mosesa Makasiego z bliskiej odległości piłkę do siatki wpakował Fletcher.

16 minut później było już 2:0. Kapitalną akcją popisał się Toni Martinez. Hiszpan w fantastyczny sposób wywalczył piłkę, wyprzedził obrońcę i wyłożył futbolówkę do świetnie ustawionego Marcusa Browne’a, który ładną podcinką zdobył gola. Zresztą zobaczcie sami.

W 73 minucie goście zdobyli kontaktową bramkę. Na listę strzelców wpisał się Crowe.

West Ham: Howes – Byram (Knoyle 58), Rice, Oxford (C) (Powell 71), Pike – Dobson, Quina, Makasi, Browne – Martinez, Fletcher.

Ławka: Matrevics (GK), Kemp, Diangana.